De Kringwinkel
In het kort
- Kunst & antiek bij De Kringwinkel
- Sluit maandag 2 november om 19:09
- Locatie: Antwerpen (België) (opent Google Maps)
- Ophalen of verzenden
- Ophaaldag: De Kringwinkel Antwerpen
Omschrijving
25934
Handgemaakte Byzantijnse icoon met voorstelling van Maria met het Kind Jezus, uitgevoerd in de traditionele Kretenzische stijl volgens de Theophanis-school.
Volgens het aanwezige certificaat betreft het een exacte kopie in strenge Byzantijnse stijl, vervaardigd door Father Pefkis, gekwalificeerd hagiograaf verbonden aan de kerkelijke academie van Athos. De icoon is uitgevoerd met traditionele pigmenten en bladgoud, op doek aangebracht op verouderd hout.
Op de achterzijde bevindt zich het originele meertalige certificaat, evenals een zegel met opschrift “HAND MADE PEFKIS”.
Lees verder… (nog ± 50 woorden)
De voorstelling is rijk gedetailleerd, met goudkleurige achtergrond, Maria en het Christuskind, en engelen in de bovenhoeken.
Afmetingen houten paneel: 30 x 23 cm - dikte: ca. 2 cm
Staat: mooie bewaarde staat, met lichte gebruiks- en ouderdomssporen passend bij het decoratieve karakter van het werk.
Omschrijving overgenomen van De Kringwinkel, met hun indeling. Foto’s en details altijd ook bij het veilinghuis bekijken.
Kenmerken (4)
- Staat
- gebruikt
- Categorie
- Kunst & decoratie
- Afhalen
- De Kringwinkel Antwerpen
- Verzenden
- mogelijk (vanuit Antwerpen)
Specificaties zoals De Kringwinkel ze op de kavelpagina vermeldt (opgehaald 19 okt 2026). Niets is aangevuld of geschat; controleer papieren en gegevens altijd bij het veilinghuis.
Over dit kunstwerk
- Afmetingen
- 30 × 23 cm (eerste maat als hoogte; formaat klein)
Alle kenmerken staan letterlijk in de tekst van De Kringwinkel. Geveild.com zegt niets over echtheid, conditie of herkomst; vraag bij twijfel om een certificaat of kom naar de kijkdag.
Heb je zelf kunst die je wilt verkopen? Laat het gratis beoordelen via Catawiki Advertentie – je betaalt alleen bij verkoop (volgens Catawiki).
Wat kost dit echt?
Opgeld niet (volledig) bekend – reken het zelf uit
Kosten niet volledig beschikbaar – controleer de voorwaarden bij De Kringwinkel en vul hieronder het opgeld en de btw in.
We rekenen met 21% btw over bod en opgeld, het gebruikelijkste tarief bij veilingen van bedrijven. De Kringwinkel vermeldt het hier niet: check het bij de kavel en kies hierboven een andere regeling als die afwijkt (bijv. margeregeling of geen btw).
Margeregeling, btw aftrekken of 0% als ondernemer over de grens? Btw-stappenplan
- Bod
- –
- Opgeld
- –
- Btw
- –
- Vaste kosten
- –
- Geschatte totaalprijs
- –
Indicatie. Transport en eventuele extra diensten zijn niet inbegrepen. De factuur van het veilinghuis is leidend.
Handelaar? Reken je marge en maximale bod uit
Vul je verwachte verkoopprijs in (tip: kijk naar de nieuwprijs of de prijsindex). Bod, opgeld, btw en kosten van deze kavel staan al ingevuld.
Uitkomst
Een rekenhulp, geen advies. Kosten per kanaal zoals de platforms ze publiceren (gecontroleerd 27-09-2026); controleer ze bij het platform. De btw over je eigen verkoop laten we buiten beschouwing.
Details
- Veilinghuis
- De Kringwinkel
- Categorie
- Kunst & antiek
- Sluiting
- maandag 2 november 2026, 19:09
- Levering
- Ophalen of verzenden
- Ophalen
- De Kringwinkel Antwerpen
Tools voor deze kavel
Al ingevuld met wat we uit deze kavel weten. Je kunt alles nog aanpassen.
Over deze kavel
Handgemaakte Byzantijnse icoon Maria met Kind - Pefkis… wordt online geveild door De Kringwinkel. Locatie van de kavel: Antwerpen (België).
In de categorie kunst & antiek staan nu 2.317 kavels open.
De Kringwinkel heeft op dit moment 2.429 kavels online bij Geveild, vooral in huis & inrichting en kunst & antiek.
Ophalen: De Kringwinkel Antwerpen.
Checklist voor je biedt
- Bekijk alle foto’s en de volledige omschrijving bij De Kringwinkel; kom bij twijfel naar de kijkdag.
- Reken met de totaalprijs (opgeld, btw, kosten) en bepaal vooraf je maximum.
- Plan het ophalen: De Kringwinkel Antwerpen. Regel vervoer en eventueel hulp.
- Lees de veilingvoorwaarden: gunning, betaaltermijn en herroepingsrecht verschillen per veiling.
Reacties
Ben je naar de kijkdag geweest, ken je dit merk of zie je een fout in deze kavel? Deel het met andere bieders. Reacties zijn van bezoekers; "Geveild-team" zijn tips van ons. Bieden doe je bij het veilinghuis.
Nog geen reacties. Weet jij iets over deze kavel? Jouw reactie helpt andere bieders.
Log in of maak een gratis account om te reageren en te stemmen. Melden kan altijd.
Vergelijkbare kavels
XL AuctionsSaeral Professional Handgemaakte Kappersschaar | Nieuwstaat
De KringwinkelHandgemaakte Nicaraguaanse Keramieken Kogelvaas - Gesigneerd door Angela Potosme
De KringwinkelHandgemaakte asbak 'Maison Galy'
De KringwinkelHandgemaakte reproductie van precolombiaans gouden sieraad
De KringwinkelSet van 2 handgemaakte kleurrijke glazen vazen
De KringwinkelHandgemaakte lederen valkeniershandschoen - maat L
Eerder bekeken
Verder waar je gebleven was (alleen opgeslagen in je eigen browser).