Veilinggebouw De ZwaanVeilinggebouw De Zwaan
Kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan
Kort antwoord: Veilinggebouw De Zwaan heeft nu 1.416 kavels kunst en antiek in veiling. Bieden doe je bij Veilinggebouw De Zwaan zelf; hier vergelijk je bod, sluitingstijd en totaalprijs.
Bovenaan wat het eerst sluit. Geen betaalde plekken: een veilinghuis kan niet hoger komen door te betalen. Meer over de volgorde
Veilinggebouw De Zwaan
Veilinggebouw De ZwaanMeissen, twee porseleinen sculpturen, 'herder en herderin', 1860-1924
Veilinggebouw De ZwaanMeissen, porseleinen sculptuur, 'staande figuur met papegaai', 1934-1945
Veilinggebouw De ZwaanNymphenburg, paar porseleinen sculpturen, 'Isabella en Octavio', laat 19e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanMeissen, porseleinen sculptuur, 'Maskentänzer', 1934-1945
Veilinggebouw De ZwaanMeissen, twee porseleinen sculpturen, 'Cortesano en Covelio', 1934-1945
Veilinggebouw De ZwaanNeapel, paar porseleinen sculpturen, 'schaatsers', 1771-1834
Veilinggebouw De ZwaanMeissen, porseleinen sculptuur, 'Peter Schlemihl', 1934-1945
Veilinggebouw De ZwaanMeissen, porseleinen sculptuur, 'bakker', circa 1750
Veilinggebouw De ZwaanMeissen, porseleinen sculptuur 'fennek', 1934-1945
Veilinggebouw De ZwaanRosenthal, porseleinen sculptuur, 'neushoornvogel', begin 20e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanMeissen, porseleinen sculptuur van koningspinguïn, 1924-1934
Veilinggebouw De ZwaanMeissen, serie van zes porseleinen sierborden, 19e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanFrankrijk, twee verguld porseleinen kop en schotels, Biedermeier
Veilinggebouw De ZwaanKPM, wit porseleinen dekselschaal, 19e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanWaterford, paar urnvormige kristallen compotiers, 19e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanWaterford, paar kristallen karaffen, 19e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDelft, tegeltableau, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDelft, paar polychroom aardewerk schotels, eind 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanEen Delfts aardewerk plaquette, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanEen Delfts blauw aardewerk aardbeientreeft op onderschotel, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanEngeland, een gemarmerde aardewerk theepot, op drie klauwpoten. deksel gelijmd. 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanZes slingerglazen met heldere luchtspiralen, 19e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDelft, polychroom aardewerk 'Orangisten' bord, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDelft, een paar polychrrom aardewerk 'Imari' borden, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanRoyal Kopenhagen, twee porseleinen papbordjes, circa 1800
Veilinggebouw De ZwaanDelft, paar blauw wit aardewerk calabasvormige vazen, eind 17e/vroeg 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanEngeland, een Jacobite gegraveerd slingerglas, circa 1750
Veilinggebouw De ZwaanEngeland, vier slingerglazen, circa 1750
Veilinggebouw De ZwaanDelft, blauwwit aardewerk plaquette, 'Een christen op sijn sterfbedde', 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanEngeland, twee sets groene wijnglazen, 19e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDuitsland, twee steengoed kruiken, 17e/18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDelft, paar blauw wit aardewerk tabakspotten, circa 1800
Veilinggebouw De ZwaanMinton, acht borden met vergulde decoratie, circa 1900
Veilinggebouw De ZwaanHolland, een achthoekige floraal gegraveerde karaf, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanWorcester, twee blauw wit porseleinen kommen, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanWorcester, blauw wit porselein pul, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanWorcester, porseleinen suikerpot en melkkan, floraal decor, gemodeleerde bloemvormige knop, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanWorcester porseleinen roomkannetje en suikerpot met floraal decor met bloemvormige greep, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanNoord Frankrijk, blauw wit aardewerk dekselvaas, eind 19e /begin 20e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanWorcester gecanneleerd roomkannetje, circa 1770
Veilinggebouw De ZwaanDelft, twee polychroom geschilderde aardewerk schotels, circa 1770
Veilinggebouw De ZwaanDelft, polychroom geschilderde aardewerk schotel, Chinoiserie, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanVier aardewerk schotels, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDelft, aardewerk botervloot, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDelft, aardewerk vormstuk van hond, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDelft, drie aardewerk schotels, 18e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDelft, twee aardewerk kannen, 18e eeuw
Wat vind je hier?
Schilderijen, grafiek, beelden, antiek, zilver en curiosa van veilinghuizen en nalatenschappen. Geveild.com is geen veilinghuis maar een zoekmachine: we verzamelen de kavels van de veilinghuizen die we volgen en zetten ze op één plek, met het huidige bod, de sluitingstijd, de ophaallocatie en de kosten. Bieden doe je altijd bij het veilinghuis zelf.
Op deze pagina staan nu 1.416 actuele kavels kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan van 1 veilinghuis.
Actueel aanbod
De meeste kavels komen van Veilinggebouw De Zwaan (1416). Ophalen kan onder meer in Amsterdam (1416).
Vandaag sluit er niets meer; de eerstvolgende kavels sluiten in de komende dagen.
Merken met het meeste aanbod: Philips (1), Citroën (1), Hermès (1), Louis Vuitton (1), Gucci (1) en Gispen (1).
Wat brengen kavels op?
Sinds 20 mei 2026 legden we 1.065 bevestigde eindbiedingen vast. De mediaan is € 220, het gemiddelde € 301 (zonder de 10% laagste en hoogste). De helft ging weg tussen € 100 en € 500; de laagste was € 10, de hoogste € 95.000.
Meer per product en model in de prijsindex.
Waar moet je op letten?
- Controleer of het werk een origineel is of een reproductie (offset, giclée, "gesigneerd in de plaat").
- Let op volgrecht bij werk van levende of recent overleden kunstenaars.
- Het opgeld bij kunstveilingen ligt vaak hoger (25–30%): reken met de totaalprijs.
Veilingkosten
Bovenop je bod betaal je opgeld (veilingkosten) en meestal btw. Bij de veilinghuizen op deze pagina is het opgeld: Veilinggebouw De Zwaan 29,5% (volgens de voorwaarden).
Op elke kavelpagina rekent Geveild.com de totaalprijs uit met het opgeld en de btw die het veilinghuis bij die kavel noemt. Zelf rekenen kan met de opgeldcalculator; alle huizen naast elkaar staan bij kosten per veilinghuis.
Veelgestelde vragen over kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan
Hoeveel kavels kunst en antiek staan er nu op veiling bij Veilinggebouw De Zwaan?
Bij welke veilinghuizen vind je kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan?
Wat kost kunst en antiek op een veiling?
Hoeveel opgeld betaal je bij kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan?
Hoe krijg ik bericht bij nieuwe kavels kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan?
Verder zoeken
Alles van Veilinggebouw De Zwaan Kosten bij Veilinggebouw De Zwaan Kunst en antiek bij alle veilinghuizen Veilingprijzen kunst en antiek
Meer bij Veilinggebouw De Zwaan
Huis en inrichting (304)Sieraden en horloges (303)Verzamelen (80)Bouw en grondverzet (61)Mode en textiel (43)Sneakers (19)Märklin en modeltreinen (18)Gereedschap (17)Computers en elektronica (11)Tuin en buiten (10)Kantoor en winkelinrichting (9)Partijen en restpartijen (7)