Veilinggebouw De ZwaanVeilinggebouw De Zwaan
Kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan
Kort antwoord: Veilinggebouw De Zwaan heeft nu 1.495 kavels kunst en antiek in veiling. Bieden doe je bij Veilinggebouw De Zwaan zelf; hier vergelijk je bod, sluitingstijd en totaalprijs.
Bovenaan wat het eerst sluit. Geen betaalde plekken: een veilinghuis kan niet hoger komen door te betalen. Meer over de volgorde
Veilinggebouw De Zwaan
Veilinggebouw De ZwaanDuitsland, porseleinen apothekerspot Digitalis, 19e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDrie wit aardewerk inhalers, 19e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanDrie antieke medische meters, circa 1900
Veilinggebouw De ZwaanAntieke oogsterkte meetset in met leer overtrokken kist, circa 1900
Veilinggebouw De ZwaanDiverse strengen kralen in roze tinten
Veilinggebouw De ZwaanDiverse strengen kralen in groen tinten
Veilinggebouw De ZwaanDiverse strengen kralen in rood tinten
Veilinggebouw De ZwaanDiverse strengen kralen in blauw tinten
Veilinggebouw De ZwaanDiverse strengen kralen in bruin- en geel tinten
Veilinggebouw De ZwaanDiverse strengen kralen in wit en zwart tinten
Veilinggebouw De ZwaanCollectie barnstenen strengen
Veilinggebouw De ZwaanDiverse kralen
Veilinggebouw De ZwaanDiverse kralen
Veilinggebouw De ZwaanDiverse kralen
Veilinggebouw De ZwaanDiverse ktralen
Veilinggebouw De ZwaanDiverse edelstenen
Veilinggebouw De ZwaanMahoniehouten kist, circa 1800
Veilinggebouw De ZwaanIndonesië, gehurkt houten sculptuur
Veilinggebouw De ZwaanAfrikaans zwangerschapsmasker
Veilinggebouw De ZwaanTwee kunststof sculpturen van kikkers op zwart hardstenen sokkels, 20e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanRood gelithografeerd blikken vliegtuig, Joustra
Veilinggebouw De ZwaanDiverse blikken vliegtuigen, ondermeer Japan en Joustra
Veilinggebouw De ZwaanTwee decoratieve beelden naar de klassieken, putti, vroeg 20e eeuw
Wat vind je hier?
Schilderijen, grafiek, beelden, antiek, zilver en curiosa van veilinghuizen en nalatenschappen. Geveild.com is geen veilinghuis maar een zoekmachine: we verzamelen de kavels van de veilinghuizen die we volgen en zetten ze op één plek, met het huidige bod, de sluitingstijd, de ophaallocatie en de kosten. Bieden doe je altijd bij het veilinghuis zelf.
Op deze pagina staan nu 1.495 actuele kavels kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan van 1 veilinghuis.
Actueel aanbod
De meeste kavels komen van Veilinggebouw De Zwaan (1495). Ophalen kan onder meer in Amsterdam (1495).
Vandaag sluit er niets meer; de eerstvolgende kavels sluiten in de komende dagen.
Merken met het meeste aanbod: Louis Vuitton (2), Philips (1), Citroën (1), Hermès (1), Gucci (1) en Gispen (1).
Wat brengen kavels op?
Sinds 20 mei 2026 legden we 1.065 bevestigde eindbiedingen vast. De mediaan is € 220, het gemiddelde € 301 (zonder de 10% laagste en hoogste). De helft ging weg tussen € 100 en € 500; de laagste was € 10, de hoogste € 95.000.
Meer per product en model in de prijsindex.
Waar moet je op letten?
- Controleer of het werk een origineel is of een reproductie (offset, giclée, "gesigneerd in de plaat").
- Let op volgrecht bij werk van levende of recent overleden kunstenaars.
- Het opgeld bij kunstveilingen ligt vaak hoger (25–30%): reken met de totaalprijs.
Veilingkosten
Bovenop je bod betaal je opgeld (veilingkosten) en meestal btw. Bij de veilinghuizen op deze pagina is het opgeld: Veilinggebouw De Zwaan 29,5% (volgens de voorwaarden).
Op elke kavelpagina rekent Geveild.com de totaalprijs uit met het opgeld en de btw die het veilinghuis bij die kavel noemt. Zelf rekenen kan met de opgeldcalculator; alle huizen naast elkaar staan bij kosten per veilinghuis.
Veelgestelde vragen over kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan
Hoeveel kavels kunst en antiek staan er nu op veiling bij Veilinggebouw De Zwaan?
Bij welke veilinghuizen vind je kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan?
Wat kost kunst en antiek op een veiling?
Hoeveel opgeld betaal je bij kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan?
Hoe krijg ik bericht bij nieuwe kavels kunst en antiek bij Veilinggebouw De Zwaan?
Verder zoeken
Alles van Veilinggebouw De Zwaan Kosten bij Veilinggebouw De Zwaan Kunst en antiek bij alle veilinghuizen Veilingprijzen kunst en antiek
Meer bij Veilinggebouw De Zwaan
Sieraden en horloges (325)Huis en inrichting (320)Verzamelen (94)Bouw en grondverzet (60)Mode en textiel (43)Sneakers (19)Märklin en modeltreinen (18)Gereedschap (17)Computers en elektronica (11)Kantoor en winkelinrichting (9)Tuin en buiten (9)Partijen en restpartijen (7)