De Kringwinkel
In het kort
- Verzamelen bij De Kringwinkel
- Sluit dinsdag 3 november om 21:30
- Locatie: Gent (België) (opent Google Maps)
- Ophalen of verzenden
- Ophaaldag: De Kringwinkel Gent
Omschrijving
Set van 5 Singles van The Rolling Stones
Deze selectie van vijf originele zeven-inch vinylsingles biedt een overzicht van het vroege en meest rauwe bluesrock- en popwerk van de legendarische Britse rockband The Rolling Stones uit de jaren zestig en zeventig. Hun repertoire kenmerkt zich door een krachtige combinatie van opzwepende gitaarriffs, diepe rhythm-and-blues-invloeden, emotionele rockballads en de onmiskenbare, charismatische zang van frontman Mick Jagger waarmee ze uitgroeiden tot een van de grootste rockbands aller tijden.
The Rolling Stones - Have You Seen Your Mother, Baby, Standing In The Shadow?
Deze klassieke zeven-inch single bevat de energieke en grensverleggende rocktrack Have You Seen Your Mother, Baby, Standing In The Shadow? uit 1966.
Lees verder… (nog ± 230 woorden)
Het nummer valt historisch op door het vroege gebruik van een prominente blazerssectie in hun typische rhythm-and-blues-sound en weerspiegelt de creatieve, rebelse koers van de band halverwege de jaren zestig.
The Rolling Stones - Heart Of Stone
Dit exemplaar uit de bekende 'Golden Hit-Parade' reeks bevat de melancholische en krachtige ballad Heart Of Stone uit 1965. Het nummer, geschreven door het duo Jagger/Richards, weerspiegelt de vroege focus op eigen composities en behoort tot hun meest gewaardeerde vroege rhythm-and-blues-opnames.
The Rolling Stones - Paint It Black
Deze historische release bevat de monumentale wereldhit Paint It Black uit 1966. Het nummer combineert een strakke, denderende drumbeat met de iconische sitar-riff van Brian Jones en veroorzaakte wereldwijd een enorme popculturele verschuiving door het introduceren van oosterse instrumenten binnen de westerse rockmuziek.
The Rolling Stones - Fool To Cry / Crazy Mama
Deze single uit 1976 is afkomstig van hun succesvolle studioalbum Black and Blue. De hoofdtrack Fool To Cry is een zachtaardige en emotionele pop- en soulballad waarin Mick Jagger gebruikmaakt van een opvallende falsetto-zangstijl, ondersteund door een melodieus elektrisch piano-arrangement.
The Rolling Stones - Doo Doo Doo Doo Doo (Heartbreaker)
Dit exemplaar bevat de energieke funk-rockhit Doo Doo Doo Doo Doo (Heartbreaker) uit 1973, afkomstig van het veelgeprezen album Goats Head Soup. Het nummer maakt gebruik van een strakke wah-wah gitaarsound en een gelaagde blazerssectie, waarin een kritische maatschappelijke tekst over de grootstedelijke realiteit centraal staat.
Omschrijving overgenomen van De Kringwinkel, met hun indeling. Foto’s en details altijd ook bij het veilinghuis bekijken.
Kenmerken (4)
- Staat
- gebruikt
- Categorie
- muziek
- Afhalen
- De Kringwinkel Gent
- Verzenden
- mogelijk (vanuit Gent)
Specificaties zoals De Kringwinkel ze op de kavelpagina vermeldt (opgehaald 20 okt 2026). Niets is aangevuld of geschat; controleer papieren en gegevens altijd bij het veilinghuis.
Wat kost dit echt?
Opgeld niet (volledig) bekend – reken het zelf uit
Kosten niet volledig beschikbaar – controleer de voorwaarden bij De Kringwinkel en vul hieronder het opgeld en de btw in.
We rekenen met 21% btw over bod en opgeld, het gebruikelijkste tarief bij veilingen van bedrijven. De Kringwinkel vermeldt het hier niet: check het bij de kavel en kies hierboven een andere regeling als die afwijkt (bijv. margeregeling of geen btw).
Margeregeling, btw aftrekken of 0% als ondernemer over de grens? Btw-stappenplan
- Bod
- –
- Opgeld
- –
- Btw
- –
- Vaste kosten
- –
- Geschatte totaalprijs
- –
Indicatie. Transport en eventuele extra diensten zijn niet inbegrepen. De factuur van het veilinghuis is leidend.
Handelaar? Reken je marge en maximale bod uit
Vul je verwachte verkoopprijs in (tip: kijk naar de nieuwprijs of de prijsindex). Bod, opgeld, btw en kosten van deze kavel staan al ingevuld.
Uitkomst
Een rekenhulp, geen advies. Kosten per kanaal zoals de platforms ze publiceren (gecontroleerd 27-09-2026); controleer ze bij het platform. De btw over je eigen verkoop laten we buiten beschouwing.
Details
- Veilinghuis
- De Kringwinkel
- Categorie
- Verzamelen
- In de buurt
- Verzamelen in GentVeilingen in Gent
- Sluiting
- dinsdag 3 november 2026, 21:30
- Levering
- Ophalen of verzenden
- Ophalen
- De Kringwinkel Gent
Tools voor deze kavel
Al ingevuld met wat we uit deze kavel weten. Je kunt alles nog aanpassen.
Over deze kavel
Vinyl: Set van 5 Singles van The Rolling… wordt online geveild door De Kringwinkel. Locatie van de kavel: Gent (België).
In de categorie verzamelen staan nu 1.444 kavels open.
Er staan nog 3 vergelijkbare kavels (“vinyl singles”) open bij Geveild. Vergelijk ze in verzamelen voordat je biedt.
De Kringwinkel heeft op dit moment 2.309 kavels online bij Geveild, vooral in huis & inrichting en kunst & antiek.
Ophalen: De Kringwinkel Gent.
Checklist voor je biedt
- Bekijk alle foto’s en de volledige omschrijving bij De Kringwinkel; kom bij twijfel naar de kijkdag.
- Reken met de totaalprijs (opgeld, btw, kosten) en bepaal vooraf je maximum.
- Plan het ophalen: De Kringwinkel Gent. Regel vervoer en eventueel hulp.
- Lees de veilingvoorwaarden: gunning, betaaltermijn en herroepingsrecht verschillen per veiling.
Reacties
Ben je naar de kijkdag geweest, ken je dit merk of zie je een fout in deze kavel? Deel het met andere bieders. Reacties zijn van bezoekers; "Geveild-team" zijn tips van ons. Bieden doe je bij het veilinghuis.
Nog geen reacties. Weet jij iets over deze kavel? Jouw reactie helpt andere bieders.
Log in of maak een gratis account om te reageren en te stemmen. Melden kan altijd.
Vergelijkbare kavels
De KringwinkelVinyl: Lot van 11 Minimal / House / Tech-House Maxi Singles
De KringwinkelVinyl: Set van 5 Raymond Van Het Groenewoud singles (45rpm)
De KringwinkelVinyl: Set van 6 Madonna singles (45 rpm)
De KringwinkelVinyl: Reservoir Dogs OST (zeldzaam exemplaar op gekleurde vinyl)
Div rollen vinyl en tapijten Overige textielindustrie
STARFLEX Ferrosteel vinyl 100 Overige voorraden grafisch materiaal (9x)
Eerder bekeken
Verder waar je gebleven was (alleen opgeslagen in je eigen browser).