Zoll-Auktion
Volgens Zoll-Auktion: Schadevoertuig. Reken met herstel of onderdelen, lees de omschrijving en bekijk de foto's goed.
In het kort
- Auto's & voertuigen bij Zoll-Auktion · merk Volkswagen · model Volkswagen Transporter
- Sluit maandag 2 november om 11:00
- Locatie: Hankensbüttel, Niedersachsen (Duitsland) (opent Google Maps)
- Alleen ophalen · geen verzending
Omschrijving
Die Samtgemeinde Hankensbüttel versteigert ein ausgemusterten Transporter vom Bauhof
Fahrzeugdaten:
Fahrzeugtyp/Hersteller: Volkswagen Transporter offener Kasten
Erstzulassung: 4.4.2003
FIN: WV1ZZZ70Z3H120392
Laufleistung: 194.589
Leistung: 89 PS/ 65 KW
Hubraum: 2461cm3
Lees verder… (nog ± 170 woorden)
Techn. zul. Gesamtgewicht.: 2680 kg
Unfallschaden: Ja
Getriebe: manuell
Nächste HU: Mai 27
Leergewicht 1510 kg
Nutzlast: 2680 kg
Vorbesitzer: 2
Das Fahrzeug wird als Transporter versteigert. Es ist in einer Dachdeckerfirma gelaufen und dann auf dem Samtgemeinde Bauhof. Es kann auch weiterhin als Baufahrzeug genutzt werden. Im privaten oder gewerblichen Bereich.
wertbeeinflussende Faktoren:
vereinzelt kleine Lackschäden
Roststellen am Fahrzeug und im Fahrzeug
Der Himmel löst sich vorne an der Frontscheibe
HU und Inspektionen sind immer gemacht worden
Das Fahrzeug lief auch im Winterdienst
Kaputte Autositze
Lenkung schlackert
Übliche, altersentsprechende Gebrauchsspuren
Sonstige Hinweise:
Das Fahrzeug wurde 2003 in einer Dachdeckerfirma zugelassen und als Baufahrzeug genutzt, bis es am 6.2.2008 als Bauhoffahrzeug in die Samtgemeinde Hankensbüttel kam .Es wird abgemeldet.
Die Auktion bezieht sich ausschließlich auf das o.g. Fahrzeug
Es wird empfohlen, das Fahrzeug vor Gebotsabgabe zu besichtigen.
Das Fahrzeug muss innerhalb von 14 Tagen nach Bestätigung des Zahlungseingangs abgeholt werden
Das Fahrzeug ist abgemeldet und nicht ganz fahrbereit(Außer man überbrückt es, da die Batterie anscheinend defekt ist)
Algemene veilinginformatie van Zoll-Auktion: afhalen
Bei der Abholung stehen keine Hilfskräfte oder Hilfsmittel zur Verfügung. Der Abtransport ist durch den Gewinner der Auktion selbst zu organisieren.
Für die Abholung ist eine Terminvereinbarung zwingend erforderlich.
Geldt voor de hele veiling, niet alleen voor deze kavel. Data en tijden altijd bij het veilinghuis controleren.
Omschrijving overgenomen van Zoll-Auktion, met hun indeling. Foto’s en details altijd ook bij het veilinghuis bekijken.
Kenmerken (1)
- Deelstaat
- Niedersachsen
Specificaties zoals Zoll-Auktion ze op de kavelpagina vermeldt (opgehaald 19 okt 2026). Niets is aangevuld of geschat; controleer papieren en gegevens altijd bij het veilinghuis.
Wat kost dit echt?
Totaal bij het huidige bod: € 1.000 (incl. opgeld en btw)
Kosten volgens de voorwaarden van Zoll-Auktion: opgeld 0%, geen btw.
Margeregeling, btw aftrekken of 0% als ondernemer over de grens? Btw-stappenplan
- Bod
- –
- Opgeld
- –
- Btw
- –
- Vaste kosten
- –
- Geschatte totaalprijs
- –
Indicatie op basis van: “Zoll-Auktion: geen opgeld”. Transport en eventuele extra diensten zijn niet inbegrepen. De factuur van het veilinghuis is leidend.
Handelaar? Reken je marge en maximale bod uit
Verkoopprijs vooraf ingevuld met de mediaan van 5 vergelijkbare uitslagen. Pas aan wat jij verwacht te krijgen. Bod, opgeld, btw en kosten van deze kavel staan al ingevuld.
Uitkomst
Een rekenhulp, geen advies. Kosten per kanaal zoals de platforms ze publiceren (gecontroleerd 27-09-2026); controleer ze bij het platform. De btw over je eigen verkoop laten we buiten beschouwing.
Importeren naar Nederland? BPM voor een bestelauto
Bij een bestelauto uit het buitenland betaal je bij registratie in Nederland rest-BPM: sinds 2025 een vast bedrag per gram CO2 (€ 76,57 in 2026), min de afschrijving. Elektrisch of boven 3.500 kg: geen BPM. Vul de gegevens van het kentekenbewijs in.
Details
- Veilinghuis
- Zoll-Auktion
- Categorie
- Auto's & voertuigen
- Locatie
- Hankensbüttel, Niedersachsen (Duitsland) (opent Google Maps) (29386)
- Sluiting
- maandag 2 november 2026, 11:00
- Levering
- Alleen ophalen (geen verzending)
- Verkoper
- Samtgemeinde Hankensbüttel
Wat Zoll-Auktion bij deze kavel vermeldt
Voorwaarden bij deze kavel
- Betalen: per bankoverschrijving
- Geen btw: deze veiling valt niet onder de omzetbelasting; er komt geen factuur (het bankafschrift geldt als betaalbewijs).
- Geen garantie en geen herroepingsrecht (verkocht zoals gezien).
- Soort veiling: privaatrechtelijke veiling
Letterlijk overgenomen van de kavelpagina bij Zoll-Auktion (opgehaald 19 okt 2026). De voorwaarden van het veilinghuis zijn leidend.
Wat het chassisnummer zegt
- Chassisnummer
WV1ZZZ70Z3H120392- Merk volgens chassisnummer
- Volkswagen Bedrijfswagens (fabrikantcode WV1)
- Land van productie
- Duitsland
- Modeljaar volgens chassisnummer
- 2003 (klopt met bouwjaar)
Fabrieksopties van deze Volkswagen opzoeken
Met het chassisnummer zie je bij een VIN-decoder met welke uitvoering en opties de auto de fabriek verliet. Zo controleer je of wat in de omschrijving staat (leer, navigatie, trekhaak, motor) echt af fabriek is.
WV1ZZZ70Z3H120392
- Volkswagen-decoder van Fahrnex – gratis, zonder account; plak het nummer in het zoekveld.
- 7zap VIN-decoder – gratis merk, model en bouwjaar; de volledige uitrusting en optiecodes zijn daar betaald.
Externe sites, geen partners van Geveild.com. Wat zij tonen, controleren wij niet; bij twijfel vraag je het veilinghuis.
Uitgelezen uit het chassisnummer zelf (ISO 3779: fabrikantcode en land, modeljaar). Het chassisnummer zegt niets over schade, historie of kilometerstand; daarvoor is een voertuigrapport nodig.
Vergelijk deze Volkswagen Transporter (2003)
6 dezelfde op veiling · 5 recente uitslagen
Deze kavel: bouwjaar 2003 · 194.589 km · bod € 1.000
Nu ook op veiling: Volkswagen Transporter
| Voertuig | Bouwjaar | Km-stand | Brandstof | Bod | Sluit |
|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen - 2004 - transporter - bestelwagen Troostwijk Auctions · zelfde model | 2004 | 250.000 km | Diesel | € 500 | 25 okt 20:49 |
| 2005 Volkswagen Transporter 2.5 TDI 340 DC Bedrijfswagen Surplex · zelfde model | 2005 | 233.988 km | Diesel | € 2.100 | 22 okt 20:43 |
| Volkswagen - Transporter - 2.5 TDI 292 - Bedrijfswagen - 2001 Troostwijk Auctions · zelfde model | 2001 | 254.796 km | Diesel | € 160 | 25 okt 20:35 |
| 1 VW Transporter (manipulierte FIN)Teileträger Zoll-Auktion · zelfde model | 2002 | 308.031 km | Diesel | € 300 | 30 okt 07:00 |
| 1 Volkswagen Transporter (2D) LT 35 Pritsche mit Spriegel und Plane Zoll-Auktion · zelfde model | – | 249.308 km | Diesel | € 6.161 | 29 okt 14:00 |
| volkswagen TRANSPORTER TDI 63KW 0.8 Camper Troostwijk Auctions · zelfde model | 2005 | 308.712 km | Diesel | € 1.600 | 22 okt 20:10 |
Onlangs geveild: Volkswagen Transporter
- € 2.300 – 2006 Volkswagen Transporter 2.5 TDI 300 Bedrijfswagen (15 okt 2026, Surplex)
- € 2.300 – 2006 Volkswagen Transporter 2.5 TDI 300 Bedrijfswagen (15 okt 2026, Vavato)
- € 2.300 – 2006 Volkswagen Transporter 2.5 TDI 300 Bedrijfswagen (15 okt 2026, Troostwijk Auctions)
- € 2.100 – 2007 Volkswagen Transporter - 6 zitplaatsen - Bedrijfswagen (19 okt 2026, Surplex)
- € 2.100 – 2007 Volkswagen Transporter - 6 zitplaatsen - Bedrijfswagen (19 okt 2026, Vavato)
Eindbiedingen zonder opgeld en btw, zoals de veilinghuizen ze publiceerden. Staat, km-stand en uitvoering bepalen het verschil.
Tools voor deze kavel
Al ingevuld met wat we uit deze kavel weten. Je kunt alles nog aanpassen.
Over deze kavel
1 Volkswagen Transporter Pritsche T4 Teileträger wordt online geveild door Zoll-Auktion. Locatie van de kavel: Hankensbüttel, Niedersachsen (Duitsland).
Van Volkswagen staan er op dit moment 680 kavels open bij 28 veilinghuizen. Over de laatste 5 maanden kent Geveild 1.200 uitslagen van dit merk, met een middelste eindbod van € 3.900.
Voor het model Volkswagen Transporter zijn 144 eindbiedingen bekend; de middelste helft lag tussen € 2.300 en € 7.600. Bekijk alle Volkswagen Transporter-prijzen.
In de categorie auto's & voertuigen staan nu 4.757 kavels open.
Er staan nog 37 vergelijkbare kavels (“volkswagen transporter”) open bij Geveild. Vergelijk ze in auto's & voertuigen voordat je biedt.
Zoll-Auktion heeft op dit moment 1.955 kavels online bij Geveild, vooral in auto's & voertuigen en computers & elektronica.
Geen verzending (alleen ophalen).
Checklist voor je biedt
- Bekijk alle foto’s en de volledige omschrijving bij Zoll-Auktion; kom bij twijfel naar de kijkdag.
- Reken met de totaalprijs (opgeld, btw, kosten) en bepaal vooraf je maximum.
- Plan het ophalen. Regel vervoer en eventueel hulp.
- Lees de veilingvoorwaarden: gunning, betaaltermijn en herroepingsrecht verschillen per veiling.
Reacties
Ben je naar de kijkdag geweest, ken je dit merk of zie je een fout in deze kavel? Deel het met andere bieders. Reacties zijn van bezoekers; "Geveild-team" zijn tips van ons. Bieden doe je bij het veilinghuis.
Nog geen reacties. Weet jij iets over deze kavel? Jouw reactie helpt andere bieders.
Log in of maak een gratis account om te reageren en te stemmen. Melden kan altijd.
Vergelijkbare kavels
Zoll-Auktion1 Volkswagen T5 Transporter
Zoll-Auktion1 Volkswagen – Transporter T5 MHD BMT
Volkswagen - Transporter Multivan - 2.5 TDI Comfortl. DC 4x4 - Bedrijfswagen
Volkswagen - Transporter - 2.0 TDI L2H1 4M BuDC - Bedrijfswagen
Volkswagen Transporter T6 2.0 TDI Bedrijfswagen
2007 Volkswagen Transporter 2.5 TDI 340 DC Bedrijfswagen
Eindbod meestal € 2.100–3.000
Eerder bekeken
Verder waar je gebleven was (alleen opgeslagen in je eigen browser).