Zoll-Auktion
In het kort
- Auto's & voertuigen bij Zoll-Auktion · merk Volkswagen · model Volkswagen Golf
- Sluit zondag 1 november om 12:04
- Locatie: Freiburg im Breisgau, Baden-Württemberg (Duitsland) (opent Google Maps)
- Alleen ophalen · geen verzending
Het huidige bod ligt 23% onder de mediaan van 70 vergelijkbare kavels uit 2009–2015 (€ 2.600). Bekijk prijsindex
Omschrijving
Hersteller: Volkswagen
Typ: Golf 1 K
Art: PKW
Erstzulassung: 24.07.2012
Baujahr: 25.04.2012
Leistung: 77 kW
Hubraum: 1598 cm³
Antriebsart: Diesel
Getriebe: Manuell
Laufleistung: 228810 km
Lees verder… (nog ± 210 woorden)
Tüv: 10-2027
Leergewicht: 1314 kg
Gesamtgewicht: 1750 kg
Vorliegende Dokumente: Fahrzeugschein, Fahrzeugbrief, EG Dokument
Wertmindernde Faktoren:
Altersbedingter Verschleiß
Rundum verbeult, verkratzt und verschrammt
Steinschläge in der Frontscheibe
Aufbau und Rahmen rostig mit Rostschäden
Motor ist ölfeucht
Motorlager sind verschlissen
Start Stop ist ohne Funktion
Sporadisch unrunder Motorlauf im Leerlauf
Sitze sind stark verschmutzt und fleckig
Service ist fällig
Wertsteigernde Faktoren:
Motor startet
Fahrzeug ist fahrbereit
Klimaautomatik
8 Fach bereift
Parksensoren
Scheckheftgepflegt bis KM 199978
Bestandteil der Auktion ist nur der beschriebene Gegenstand. Die im Hintergrund ersichtlichen Gegenstände sind nicht Bestandteil der Auktion.
Der Artikel muss eigenständig bewegt und verladen werden, eine Verladehilfe ist nicht gegeben
Nach Auktionsende erhält der Höchstbietende eine E-Mail mit allen für die Auktionsabwicklung erforderlichen Informationen. Bitte überprüfen Sie auch ggfs. Ihren Spam Ordner auf den Eingang unserer E-Mail.
Wichtiger Hinweis: der Artikel ist spätestens 10 Werktage nach Auktionsende vom Erwerber zu bezahlen und muss innerhalb von 20 Werktagen ( nach Auktionsende ) bei der angegebenen Adresse abgeholt werden, sofern im Einzelfall etwas anderes vereinbart ist.
Ab dem 21. Tag fallen Standgebühren in Höhe von netto EUR 10 pro Tag an, die vom Erwerber zu tragen sind.
Sie erreichen uns MO bis FR von 8 - 12 Uhr und von 13 - 16 Uhr
Algemene veilinginformatie van Zoll-Auktion: kijkdag
Es wird grundsätzlich empfohlen, den Artikel vor Gebotsabgabe zu besichtigen. Besichtigung nur nach vorheriger Terminabsprache.
Geldt voor de hele veiling, niet alleen voor deze kavel. Data en tijden altijd bij het veilinghuis controleren.
Omschrijving overgenomen van Zoll-Auktion, met hun indeling. Foto’s en details altijd ook bij het veilinghuis bekijken.
Kenmerken (1)
- Deelstaat
- Baden-Württemberg
Specificaties zoals Zoll-Auktion ze op de kavelpagina vermeldt (opgehaald 20 okt 2026). Niets is aangevuld of geschat; controleer papieren en gegevens altijd bij het veilinghuis.
Wat kost dit echt?
Totaal bij het huidige bod: € 2.000 (incl. opgeld en btw)
Kosten volgens de voorwaarden van Zoll-Auktion: opgeld 0%, geen btw.
Margeregeling, btw aftrekken of 0% als ondernemer over de grens? Btw-stappenplan
- Bod
- –
- Opgeld
- –
- Btw
- –
- Vaste kosten
- –
- Geschatte totaalprijs
- –
Indicatie op basis van: “Zoll-Auktion: geen opgeld”. Transport en eventuele extra diensten zijn niet inbegrepen. De factuur van het veilinghuis is leidend.
Handelaar? Reken je marge en maximale bod uit
Verkoopprijs vooraf ingevuld met de mediaan van 70 vergelijkbare uitslagen. Pas aan wat jij verwacht te krijgen. Bod, opgeld, btw en kosten van deze kavel staan al ingevuld.
Uitkomst
Een rekenhulp, geen advies. Kosten per kanaal zoals de platforms ze publiceren (gecontroleerd 27-09-2026); controleer ze bij het platform. De btw over je eigen verkoop laten we buiten beschouwing.
Importeren naar Nederland? BPM-indicatie
Bij een auto uit Duitsland betaal je bij registratie in Nederland rest-BPM. De kavel noemt de CO2-uitstoot van de auto niet; kies de motor en zie per motor een indicatie, met de CO2 van dezelfde auto's in het Nederlandse register.
Details
- Veilinghuis
- Zoll-Auktion
- Categorie
- Auto's & voertuigen
- Sluiting
- zondag 1 november 2026, 12:04
- Levering
- Alleen ophalen (geen verzending)
- Verkoper
- Regierungspräsidium Stuttgart
Wat Zoll-Auktion bij deze kavel vermeldt
Voorwaarden bij deze kavel
- Betalen: per bankoverschrijving
- Geen btw: deze veiling valt niet onder de omzetbelasting; er komt geen factuur (het bankafschrift geldt als betaalbewijs).
- Geen garantie en geen herroepingsrecht (verkocht zoals gezien).
- Soort veiling: privaatrechtelijke veiling
Letterlijk overgenomen van de kavelpagina bij Zoll-Auktion (opgehaald 20 okt 2026). De voorwaarden van het veilinghuis zijn leidend.
Vergelijk deze Volkswagen Golf 1K (2012)
6 vergelijkbare op veiling
Deze kavel: bouwjaar 2012 · 228.810 km · Diesel · bod € 2.000
Geen andere Volkswagen Golf 1K op veiling. Dit komt het dichtst in de buurt
| Voertuig | Bouwjaar | Km-stand | Brandstof | Bod | Sluit |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012 Volkswagen Touareg 3.0 TDI Highline Personenauto Troostwijk Auctions · zelfde merk | 2012 | 227.038 km | Diesel | € 1.450 | 3 nov 19:30 |
| 1 Volkswagen Touran Zoll-Auktion · zelfde merk | 2012 | 195.679 km | Diesel | € 5.000 | 26 okt 11:30 |
| Volkswagen - Polo - 1.2 TDI Bl.M. Comfl. - Personenauto - 2012 Troostwijk Auctions · zelfde merk | 2012 | 263.788 km | Diesel | € 500 | 25 okt 20:36 |
| Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI High Exec Line, 94-ZBD-4 Troostwijk Auctions · zelfde merk | 2012 | 283.970 km | Diesel | € 520 | 26 okt 15:20 |
| 1 Volkswagen Golf Plus 1 KP Zoll-Auktion · zelfde merk | 2012 | 172.050 km | – | € 3.500 | 1 nov 12:01 |
| 1 VW Polo 1.6 TDI Blue Motion Technology Trendline Zoll-Auktion · zelfde merk | 2013 | 192.131 km | Diesel | € 2.500 | 26 okt 14:43 |
Tools voor deze kavel
Al ingevuld met wat we uit deze kavel weten. Je kunt alles nog aanpassen.
Over deze kavel
Deze kavel – 1 Volkswagen Golf 1K – wordt geveild door Zoll-Auktion. De kavel staat in Freiburg im Breisgau, Baden-Württemberg (Duitsland).
Van Volkswagen staan er op dit moment 592 kavels open bij 29 veilinghuizen. Over de laatste 5 maanden kent Geveild 1.339 uitslagen van dit merk, met een middelste eindbod van € 3.750.
Voor het model Volkswagen Golf zijn 275 eindbiedingen bekend; de middelste helft lag tussen € 1.400 en € 7.231. Bekijk alle Volkswagen Golf-prijzen.
In de categorie auto's & voertuigen staan nu 4.046 kavels open.
Er staan nog 86 vergelijkbare kavels (“volkswagen golf”) open bij Geveild. Vergelijk ze in auto's & voertuigen voordat je biedt.
Zoll-Auktion heeft op dit moment 1.964 kavels online bij Geveild, vooral in auto's & voertuigen en computers & elektronica.
Geen verzending (alleen ophalen).
Checklist voor je biedt
- Bekijk alle foto’s en de volledige omschrijving bij Zoll-Auktion; kom bij twijfel naar de kijkdag.
- Reken met de totaalprijs (opgeld, btw, kosten) en bepaal vooraf je maximum.
- Plan het ophalen. Regel vervoer en eventueel hulp.
- Lees de veilingvoorwaarden: gunning, betaaltermijn en herroepingsrecht verschillen per veiling.
Reacties
Ben je naar de kijkdag geweest, ken je dit merk of zie je een fout in deze kavel? Deel het met andere bieders. Reacties zijn van bezoekers; "Geveild-team" zijn tips van ons. Bieden doe je bij het veilinghuis.
Nog geen reacties. Weet jij iets over deze kavel? Jouw reactie helpt andere bieders.
Log in of maak een gratis account om te reageren en te stemmen. Melden kan altijd.
Vergelijkbare kavels
Zoll-Auktion1 Volkswagen Golf (1K)
Zoll-Auktion1 Volkswagen Golf Plus 1 KP
Volkswagen - 2010 - Golf 6 - Golf 6 - Personenauto
Volkswagen - 2015 - Golf - Golf - Personenauto
Volkswagen - 1996 - VR6 GOLF - GOLF 3 - Personenauto
Zoll-Auktion1 Volkswagen Golf Variant 1,6 TDI Comfortline
Eerder bekeken
Verder waar je gebleven was (alleen opgeslagen in je eigen browser).