Veilinggebouw De ZwaanVeilinggebouw De Zwaan
Gereedschap bij Veilinggebouw De Zwaan
Kort antwoord: Veilinggebouw De Zwaan heeft nu 17 kavels gereedschap in veiling. Bieden doe je bij Veilinggebouw De Zwaan zelf; hier vergelijk je bod, sluitingstijd en totaalprijs.
Bovenaan wat het eerst sluit. Geen betaalde plekken: een veilinghuis kan niet hoger komen door te betalen. Meer over de volgorde
Veilinggebouw De Zwaan
Veilinggebouw De ZwaanTartanware, negen diverse handwerkgerei, ondermeer wolhouder, naaldenkokers en meetlint, 20e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanMessing drie traps telescoop, 19e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanChina, een Tang-stijl aardewerken pot
Veilinggebouw De ZwaanTwee beukenhouten faux bamboe bibliotheek ladders, 19e eeuw
Veilinggebouw De ZwaanChina, a pair of carved wooden Tang-style temple-guardians, each in display case, ca. 1900
Veilinggebouw De ZwaanChina, a pair of pottery tomb figurines, probably Wei dynasty, and a larger pottery tomb figure, probably Tang dynasty
Veilinggebouw De ZwaanChina, a small Tang-style figure
Veilinggebouw De ZwaanChina, a red pottery model of a camel, probably Tang dynasty (618-907)
Veilinggebouw De ZwaanChina, a red pottery model of a bull-cart, probably Tang dynasty (618-907)
Veilinggebouw De ZwaanChina, a red pottery model of a horse, probably Tang dynasty (618-907)
Veilinggebouw De ZwaanChina, a red pottery model of a camel, probably Tang dynasty (618-907)
Veilinggebouw De ZwaanChina, a red pottery model of a horse, probably Tang dynasty (618-907)
Veilinggebouw De ZwaanChina, a set of six red pottery models of equestrians, Tang style
Veilinggebouw De ZwaanChina, a pair of red pottery standing funerary figures, Tang style
Veilinggebouw De ZwaanChina, a pair of red pottery standing tomb guardians, Tang style
Veilinggebouw De ZwaanMali, Dogon, three spirit ladders
Wat vind je hier?
Accu- en elektrisch gereedschap, handgereedschap en werkplaatsinrichting van merken als Makita, DeWalt, Bosch en Hilti. Geveild.com is geen veilinghuis maar een zoekmachine: we verzamelen de kavels van de veilinghuizen die we volgen en zetten ze op één plek, met het huidige bod, de sluitingstijd, de ophaallocatie en de kosten. Bieden doe je altijd bij het veilinghuis zelf.
Op deze pagina staan nu 17 actuele kavels gereedschap bij Veilinggebouw De Zwaan van 1 veilinghuis.
Actueel aanbod
De meeste kavels komen van Veilinggebouw De Zwaan (17). Ophalen kan onder meer in Amsterdam (17).
Vandaag sluit er niets meer; de eerstvolgende kavels sluiten in de komende dagen.
Wat brengen kavels op?
Sinds 21 mei 2026 legden we 10 bevestigde eindbiedingen vast. De mediaan is € 200, het gemiddelde € 200 (zonder de 10% laagste en hoogste). De helft ging weg tussen € 125 en € 260; de laagste was € 80, de hoogste € 380.
Meer per product en model in de prijsindex.
Waar moet je op letten?
- Controleer of accu en lader zijn inbegrepen; kale machines ("body only") zijn goedkoper maar niet compleet.
- Vergelijk met de nieuwprijs op de kavelpagina: bij gereedschap ligt de nieuwprijs soms dichter bij het eindbod dan je denkt.
- Retourgoederen zijn vaak ongetest: reken op een klein risico.
Veilingkosten
Bovenop je bod betaal je opgeld (veilingkosten) en meestal btw. Bij de veilinghuizen op deze pagina is het opgeld: Veilinggebouw De Zwaan 29,5% (volgens de voorwaarden).
Op elke kavelpagina rekent Geveild.com de totaalprijs uit met het opgeld en de btw die het veilinghuis bij die kavel noemt. Zelf rekenen kan met de opgeldcalculator; alle huizen naast elkaar staan bij kosten per veilinghuis.
Veelgestelde vragen over gereedschap bij Veilinggebouw De Zwaan
Hoeveel kavels gereedschap staan er nu op veiling bij Veilinggebouw De Zwaan?
Bij welke veilinghuizen vind je gereedschap bij Veilinggebouw De Zwaan?
Wat kost gereedschap op een veiling?
Hoeveel opgeld betaal je bij gereedschap bij Veilinggebouw De Zwaan?
Hoe krijg ik bericht bij nieuwe kavels gereedschap bij Veilinggebouw De Zwaan?
Verder zoeken
Alles van Veilinggebouw De Zwaan Kosten bij Veilinggebouw De Zwaan Gereedschap bij alle veilinghuizen Veilingprijzen gereedschap
Meer bij Veilinggebouw De Zwaan
Kunst en antiek (1283)Huis en inrichting (306)Sieraden en horloges (290)Verzamelen (79)Bouw en grondverzet (61)Mode en textiel (53)Sneakers (19)Märklin en modeltreinen (18)Computers en elektronica (11)Tuin en buiten (10)Kantoor en winkelinrichting (8)Partijen en restpartijen (7)